вул. Хорива, 25/12, м. Київ біля cт. м. "Контрактова площа"
 вул. Срібнокільська, 3В, ТЦ InSilver, м.Київ біля ст.м. "Позняки"
 Ми відкриті для Ваc кожний день з 10:00 до 22:00
П'ятниця з 9:00 до 22:00

Про Cipollino

Назва

Чиполіно - персонаж відомої доброї казки італійського письменника Джанні Родарі. Він веселий, спритний, ніколи не сумує, завжди готовий прийти на допомогу своїм друзям. Цей образ дуже підходить нам — ми веселі, з радістю готуємо і пригощаємо наших друзів.

Історія

Засновником і власником Cipollino Pizza є Олег Возний. Попрацювавши в різних сферах і напрямках, він вирішив продовжити сімейну традицію, займатися тим, до чого лежить душа — харчової галузі. Оскільки досвіду роботи у нього не було, але було велике бажання розвиватися та йти до своєї мети, Олег почав пізнавати нову професію з нуля. Спочатку працював кур’єром з доставки піци, потім потрапив на кухню, став піцайоло, згодом — старшим зміни, а потім йому доручали відкривати та налагоджувати процес у нових закладах. Спостерігаючи за тим, як один за одним відкриваються нові піцерії, добре знаючи “всю кухню” зсередини, Олег мріяв про власний закладі, де він зміг би зробити все так, як він бачить і відчуває. Завдяки працьовитості та наполегливості Олегу вдалося здійснити свою мрію: в лютому 2014 року піцерія “Cipollino Pizza” відкрила свої двері для гостей.

Спочатку Олег всім займався один: сам стояв за стійкою, випікав піци, доставляв замовлення, купував усі продукти. Згодом він зібрав навколо себе команду однодумців, передаючи їм свої знання і досвід.

Сьогодні Cipollino Pizza має повноцінний штат кваліфікованих працівників — піцайоло, адміністраторів, кур'єрів. Але одна справа, яку Олег залишив для себе — закупівлю і контроль якості продукції.

Чому ми?

Cipollino Pizza — це невелика сімейна піцерія на Подолі. Ми печемо тільки справжню італійську піцу за особливою рецептурою, і в цьому ми досягли майстерності. Ми любимо те, що ми робимо і завжди готуємо з душею.

У нас відкрита кухня і при бажанні ви можете поспостерігати за процесом приготування вашої піци від початку і до кінця. Ми любимо спілкуватися з нашими гостями, розповідати цікаві історії про випікання піци, ділимося своїми знаннями та секретами. Наші адміністратори завжди з радістю допоможуть обрати бажану піцу, яка смакуватиме вам найкраще.

Для того, щоб поласувати нашою смачною піцою можна було у будь-якій точці міста, у нас є кур’єрська доставка, яка привезе ваше замовлення вчасно та ще гарячим!

У нас невеликий, але дуже дружний і веселий колектив, тому атмосфера в нашому закладі завжди домашня і тепла, незважаючи на погоду за вікном.

Ми готуємо тільки зі свіжих продуктів українського виробництва, що потрапляють до нас безпосередньо від постачальників в найкоротші терміни, саме тому ми впевнені в їхній свіжості та високій якості. Тісто ми готуємо власноруч, за своєю унікальною технологією. Але найголовніший інгредієнт, який ми кладемо в наш продукт — це наша любов та душа, саме тому піца завжди така смачна та ароматна. Ми і самі любимо поласувати своїм продуктом.

Запрошуємо до Cipollino Pizza скуштувати справжню італійську піцу! Тут раді і галасливій компанії і сім’ї з дітьми, і закоханим парам і заклопотаним офісним працівникам! У нас є різні акції та знижки, тепла атмосфера та гарний настрій. Ласкаво просимо!